Adresimiz

Kurtuluş Mah. Şinasi Efendi Cad. Ramazanoğlu Apt. A Blok. Kat: 5 No: 9
Seyhan / ADANA

Op. Dr. Gökçen Oran

1984 yılında Mersin’de doğdum. 2008 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığım uzmanlık eğitimimi 2015 yılında tamamladım. 2016 da European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery tarafından düzenlenen sınavda başarılı olarak yeterlilik sertifikamı aldım. 2015-2017 yılları arasında Mersin Tarsus devlet Hastanesi’nde ve 2018-2019 yıllarında ise Adana Şehir Hastanesi’nde hizmet verdim. Şu anda Adana’da kendi muayenehanemde hizmet vermekteyim.

Bize İletmek İstedikleriniz mi var?

Formu kullanarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Adresimiz

Kurtuluş Mah. Şinasi Efendi Cad. Ramazanoğlu Apt. A Blok. Kat: 5 No: 9
Seyhan / ADANA

Sorularınız için site üzerinde arama yapabilirsiniz!

Sorularınız için

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği ameliyatı, hastanın uygun istekleri doğrultusunda göz kapaklarına yönelik değişikliklerin gerçekleştirilmesini sağlayan cerrahi operasyondur.

Karın Germe Estetiği

Karın germe ameliyatı, hastanın isteği doğrultusunda karın bölgesindeki cildin gevşemesini ve sarkmasını onarmaya yönelik yapılan cerrahi operasyondur.

Mezoterapi

Mezoterapi uygulaması, zaman içerisinde yıpranan ve zayıflayan cilt dokusunu onarmak için gerekli olan içerikleri dışarıdan sağlamak amacı ile sunulan etkili bir yöntemdir.

LİPOSUCTİON - BÖLGESEL YAĞ ALIMI | ADANA

BÖLGESEL YAĞ ALIMI | ADANA

Liposuction ameliyatı daha çok “yağ aldırma operasyonu” olarak bilinen bir vücut şekillendirme yöntemidir. Estetik ve plastik cerrahi hekimleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda, vücut yağlarının alınacağı bölgede minimal kesiler açılmakta ve vakumlama işlemi ile belirli ölçülerde yağ bölgeden uzaklaştırılmaktadır.